Po 2 a trištvrte ročnej spolupráci s rakúskou agentúrou Pflegewerk ako TAXI pre opatrovateľky,  sme sa rozhodli spraviť pre zákazníkov šalianskeho okresu aj TAXI v meste. Za takmer tri roky fungovania sa človek naučí počúvať na požiadavky svojich zákazníkov.

 

V našom meste je dosť TAXI služieb, ktoré prepravia osoby z miesta na miesto podľa ich želania. Samozrejme, že sme sa pridali v poskytovaní tejto služby k tomuto množstvu TAXI služieb aj my. Ale my sme sa chceli v niečom odlíšiť a priniesť niečo nové.

 

V dnešnej modernej dobe nie je nič nové mať doma štvornohého miláčika a práve preto sme prišli s touto službou. Prepravíme Vás a Vášho štvornohého miláčika kam si želáte.

 

Či už sa chcete ísť kúpať k jazeru Čierna Voda, alebo potrebujete ísť so svojim chorým štvornohým miláčikom k veterinárovi, prípadne ho chcete dať ostrihať, a nemáte práve po ruke žiadne auto, prípadne nikto z vašich známych nemôže podať pomocnú ruku, neváhajte nás kontaktovať na telefónnych číslach 0907 757 244 alebo 0948 035 075

 

Jednotná cena v meste je 2 € za prepravu z miesta na miesto. Váš štvornohý miláčik má cestu vždy GRATIS!!!

TAXI v meste

TAXI v meste